Mam na imię Sylwia i mam 38 lat. Choruje tak naprawdę całe swoje życie. W 1996r. przeszłam ciężką operacje resekcji jelita...

Mam na imię Sylwia i mam 38 lat. Choruje tak naprawdę całe swoje życie. W 1996r. przeszłam ciężką operacje resekcji jelita. Co spowodowało problemy z układem trawiennym i wskutek tego mam alergie pokarmową. Ze względu na moją alergię pokarmową nie mogę przyjmować leków doustnych tylko wlewy dożylne.Wlewy są przyjmowane codziennie, koszty terapii są ogromne, bo takie wlewy są 10-krotnie droższe niż tabletki. Dodatkowe koszty to dieta bezglutenowa. Dzięki leczeniu i rehabilitacji będę mogła znów samodzielnie się poruszać. Niestety wsparcie finansowe rodzinny i przyjaciół już nie starcza. Dlatego proszę Was o pomoc. 

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Genz, 8651 pomagacie mi Państwo w codziennej walce o sprawność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 428

Ilość pobrań: 20

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!