Stefi ma 2 latka. Od urodzenia jej małe ciałko było trochę słabsze, ale dopiero pół roku temu otrzymaliśmy diagnozę, która zmroziła nasze serca SMA - rdzeniowy zanik mięśni.

Stefi nie poddaje się i walczy każdego dnia o swoją sprawność. Dzielnie, choć z bólem znosi podawanie leku do rdzenia kręgowego, który ratuje jej życie. Codzienna specjalistyczna rehabilitacja daje nadzieje, że kiedyś będzie mogła stanąć na własnych nóżkach, by wspólnie bawić się z rodzeństwem. Gdy nas to pyta o to, kiedy to się stanie - odpowiadamy, że już niedługo....

POMÓŻ NAM SPEŁNIĆ MARZENIE STEFI

Przekazując 1% swojego podatku lub darowiznę do Fundacji Avalon z dopiskiem GĄGOR – NOWAK 13992 pomagasz nam w codziennych zmaganiach z chorobą, zebraniu środków na rehabilitację, turnusy, zakup specjalistycznego sprzętu.

Za każdą okazaną pomoc bardzo dziękujemy!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 188

Ilość pobrań: 1

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!