Cześć, mam na imię Stefan i mam już 3 lata. Od urodzenia zmagam się ze spektrum autyzmu i zaburzeniami napięcia mięśniowego. Rozpoczęcie intensywnej terapii może odmienić moje życie i całej mojej rodziny.

W przedszkolu realizuję indywidualny program edukacyjno-terapeutyczny, nastawiony na rozwijanie wszystkich moich sfer deficytowych. Bardzo ważnym elementem terapii jest współpraca z mamą i tatą – to mój ulubiony zespół terapeutyczny, który wytrwale ćwiczy ze mną w domu. Codziennie przełamuję osobiste ograniczenia, aby stać się „najlepszą wersją siebie”, co pozwoli mi na samodzielność w życiu dorosłym i prawidłowe funkcjonowanie w społeczeństwie.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem WRÓBLEWSKI, 13958 wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu oraz dalszej terapii.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 143

Ilość pobrań: 0

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!