Witam wszystkich darczyńców. Jestem Stefan i choruję na NEUROPATIĘ RUCHOWĄ WIELOOGNISKOWĄ. Choroba ta jest nieuleczalna i wiąże się z postępującym zanikiem mięśni.

Nie potrafię sam oddychać, pomaga mi w tym mój przyjaciel RESPIRATOR, jestem już coraz słabszy, zmagam się z niedowładem czterokończynowym. Chciałbym sam zjeść obiad,umyć zęby, pójść do toalety i pobawić się z wnukami, niestety jest to niemożliwe. Wierzę jednak, że znajdzie się kiedyś lekarstwo które zatrzyma postęp choroby. Pieniądze zebrane z 1% przeznaczę na środki pielęgnacyjne, lekarstwa i artykuły niezbędne do codziennej egzystencji.

Przekazując 1% podatku lub darowizny Fundacji Avalon z dopiskiem KULA, 12146 pomożecie mi w walce z chorobą i w codziennym funkcjonowaniu.

Pozdrawiam wszystkich i serdecznie dziękuję za wpłaty.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 203

Ilość pobrań: 9

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!