Nazywam się Stanisława Krawczyk. Od urodzenia, czyli od zawsze choruję na łamliwość kości. Częste złamania spowodowały u mnie duże zmiany w systemie kostnym...

Nazywam się Stanisława Krawczyk. Od urodzenia, czyli od zawsze choruję na łamliwość kości. Częste złamania spowodowały u mnie duże zmiany w systemie kostnym. Moja sprawność jest bardzo ograniczona. W wielu czynnościach jestem uzależniona od innych. Komfort życia w tej chorobie poprawia mi przystosowane do mnie  zaopatrzenie ortopedyczne i chociaż trochę specjalistycznej rehabilitacji. Kiedy nie ma szans na wyzdrowienie pozostaje tylko pragnienie poprawy godności życia w czynnościach codziennych. Dlatego jestem wdzięczna za przekazany 1% z rozliczanego podatku lub darowiznę.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Krawczyk, 6038 pomagacie mi Państwo zapewnić godne warunki codziennego funkcjonowania.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 471

Ilość pobrań: 23

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!