Cześć! Nazywam się Staszek Żukowski. Od dzieciństwa choruję na Sklerodermię układową z zespołem CREST. Jest to rzadka choroba, która ogranicza moją sprawność fizyczną jak również wpływa na funkcjonowanie narządów wewnętrznych.

Mimo przeciwności staram się żyć aktywnie i samodzielnie, jednak wymaga to stałego leczenia i nieustannej rehabilitacji. Jestem osobą silną i wytrwałą, nie poddaję się w walce by spełniać swoje pasje i marzenia. Jak tylko mogę staram się pomagać osobom które jak i ja borykają się z niepełnosprawnością, dzieląc się własnymi doświadczeniami, wspieram by i one mogły w miarę możliwości funkcjonować samodzielnie i nie traciły poczucia własnej wartości.

IDĘ PRZEZ ŻYCIE PROWADZONY PRZEZ MARZENIA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem ŻUKOWSKI, 14221wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu i pomagasz mi cieszyć się życiem i spełniać marzenia!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 244

Ilość pobrań: 3

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!