Nazywam się Stanisław Szczechowicz, mam 50 lat i mieszkam w Waksmundzie na Podhalu. 14 lat temu zdiagnozowano u mnie stwardnienie rozsiane.

Początkowo nie było to aż tak uciążliwe. Niestety w tym momencie poruszam się o kuli, mam duże problemy z utrzymaniem równowagi oraz wykonywaniem podstawowych czynności. Musiałem zrezygnować z prowadzenia gospodarstwa rolnego, gdyż objawy SM nasilały się. Bardzo proszę, jeśli tylko możesz, przekaż wpłatę na moje subkonto. Środki przeznaczę na dofinansowanie miesięcznych kosztów lekarstw, pobytów w sanatorium oraz codziennego funkcjonowania.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Szczechowicz, 6633 pomagacie mi Państwo w walce z chorobą oraz codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 5633

Ilość pobrań: 48

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!