Nazywam się Stanisław Samełko. Do niedawna zajmowałem się geodezją, obecnie jestem emerytem. Diagnoza postawiona we wrześniu ub. roku (stwardnienie zanikowe boczne, ALS) zmieniła moje życie.

ALS jest chorobą okrutną. Postępujący zanik mięśni powoduje niedowład kończyn, dysfunkcje ruchowe, problemy z przełykaniem i oddychaniem. Jedyny dostępny i refundowany w Polsce lek pozwala na opóźnienie postępu choroby o ok 3 miesiące. Wiem, że jeszcze nikt nie wygrał z ALS, ale dzięki Twojemu 1% będę mógł sprowadzić dla siebie lekarstwa z zagranicy oraz pokryć część kosztów związanych z rehabilitacją i zakupem niezbędnego sprzętu ułatwiającego funkcjonowanie.

TWÓJ 1% MOŻE POMÓC MI OPÓŹNIĆ POSTĘP CHOROBY

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Samełko, 10840 pomagacie mi Państwo w walce z chorobą oraz codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 339

Ilość pobrań: 9

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!