Nazywam się Stanisław Poćwierz, lat 38. Zawsze byłem honorowy i ambitny. Nigdy o nic nie prosiłem, satysfakcję sprawiało mi to co zdobyłem sam. Lecz sytuacja się zmieniła w 2015 roku. Uległem wypadkowi i niestety mam porażenie kończyn dolnych, przez ucisk na rdzeniu kręgowym.

Poruszam się na wózku inwalidzkim. Twój 1% daje mi 100% możliwości sprostania trudom życia, jakie niesie poruszanie się na wózku inwalidzkim. Dziękuję wszystkim znajomym, przyjaciołom oraz życzliwym nieznajomym, którzy wesprą mnie 1% podatku i darowizną. Będą one ogromną pomocą dla mnie w pokrywaniu kosztów rehabilitacji, zakupu sprzętu i leków.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem POĆWIERZ,13653 wspierasz mnie w codziennych zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1263

Ilość pobrań: 5

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!