Hej! Jestem Stasiu! Urodziłem się 2.10.1018 roku. Nic nie wskazywało że będę miał problemy zdrowotne. Dostałem 10 punktów w skali Agpar. Po kilku godzinach miałem zaburzenia oddychania, w 2 tygodniu życia bezdech i pierwsze drgawki-napad padaczki.

W 6 tygodniu życia rezonans wykazał liczne torbiele. Mam też padaczkę, wzmożone napięcie mięśni oraz opóźniony rozwój psychoruchowy. Z powodu nietolerancji białka jestem na specjalnej diecie Nutramigen LLA LIPIL. Jedyną szansę na poprawę zdrowia i sprawności daje systematyczna, wieloprofilowa rehabilitacja, która jest bardzo kosztowna.

Pomoc dla Stasia!

Możesz mi pomóc w leczeniu i rehabilitacji, codziennym funkcjonowaniu przekazując 1% podatku na moje subkonto w Fundacji Avalon z dopiskiem OBURZYŃSKI, 10784


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 380

Ilość pobrań: 14

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!