Witam, nazywam się Stanisław, mam 50 lat. W marcu 2015 r. przeszedłem operację krwiaka glowy, następstwem był niedowład czterokończynowy, afazja, spastyczność...

Witam, nazywam się Stanisław, mam 50 lat. W marcu 2015 r. przeszedłem operację krwiaka głowy, następstwem był niedowład czterokończynowy, afazja, spastyczność. Dzięki rehabilitacji i determinacji rodziny odzyskałem mowę i częściową sprawność, niestety ciągle jestem przykuty do łóżka i potrzebuję pomocy innych osób. Mam szansę usprawnić się, żeby w miarę normalnie żyć. Potrzebuję rehabilitacji, która jest kosztowna. Proszę o pomoc.  

POMÓŻ MI W WALCE O SPRAWNOŚĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Nieścior, 5331, wspieracie mnie Państwo w powrocie do zdrowia.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 441

Ilość pobrań: 26

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!