Nazywam się Staś Kowalik. Jestem chory na stwardnienie guzowate (TSC). Urodziłem się z guzkami w sercu i mózgu, cierpię na padaczkę lekooporną. To hamuje mój rozwój umysłowy i ruchowy. W grudniu 2018 guzy urosły zagrażając utratą wzroku. Wstawiono mi zastawkę do leczenia wodogłowia.

Teraz mam już 12 lat i pomimo rehabilitacji nadal nie mówię, nie chodzę i nie jem samodzielnie, noszę pieluszki. Jestem całkowicie uzależniony od rodziców. Marzę aby mówić i aby inne dzieci mnie zaakceptowały. Dziękuję za okazane serce i pomoc w rehabilitacji i leczeniu.

PROSZĘ O WSPARCIE W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% swojego podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem KOWALIK, 3275 pomagają mi Państwo w moich zmaganiach. Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1642

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!