Mój ukochany mąż Sławek (41 lat) w 2018 roku doznał rozległego niedokrwiennego, wtórnie ukrwotocznionego udaru mózgu. Mąż cudem przeżył. Udar uszkodził mu lewą półkulę mózgu, skutkiem czego jest znaczny niedowład prawej strony ciała, padaczka poudarowa oraz znaczna afazja.

Udar sprawił, iż mąż jest całkowicie zależny od innych i nie potrafi już ani pisać ani czytać, niewiele też mówi i ciut więcej rozumie. Każdego dnia krok po kroku uczy się żyć od nowa. Tylko systematyczna i kosztowna rehabilitacja to szansa dla Sławka na sprawność i powrót do normalności, dlatego z całego serca prosimy o pomoc.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem SZUMICKI,12099 wspierasz Sławka w leczeniu i powrocie do sprawności.

w imieniu męża serdecznie dziękuję - Ola


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 199

Ilość pobrań: 2

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!