Nazywam się Sławek Ogrodnik, jestem 39-latkiem. Mam żonę i dwoje dzieci. W lipcu 2014 r. uległem poważnemu wypadkowi, w wyniku którego maszyna zmiażdżyła mi nogi...

Nazywam się Sławek Ogrodnik, jestem 39-latkiem. Mam żonę i dwoje dzieci. W lipcu 2014 r. uległem poważnemu wypadkowi, w wyniku którego maszyna zmiażdżyła mi nogi. Lekarzom niestety nie udało się uratować prawej i amputowali ją powyżej kolana, a o lewą podjęli intensywną walkę, która trwa do dzisiaj. Przed wypadkiem byłem aktywny zawodowo, uprawiałem sport, prowadziłem aktywne życie rodzinne. Bardzo proszę o pomoc. Zebrane środki chciałbym przeznaczyć na rehabilitację i zakup wózka inwalidzkiego aktywnego, które umożliwią mi sprawniejsze poruszanie się oraz uprawianie sportu.  Za wszelką pomoc serdecznie dziękuję.

POMÓŻ MI W WALCE O SPRAWNOŚĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Ogrodnik, 5023, pomagacie mi Państwo w codziennych zmaganiach.

Za wszelką pomoc serdecznie dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 678

Ilość pobrań: 25

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!