Cześć, jestem Sławek, mam 45 lat. W 2004 r. moje szczęśliwe i poukładane życie zmieniło się, gdy dowiedziałem się, że choruję na stwardnienie rozsiane (SM).

Mimo postępu choroby i mojej niepełnosprawności starałem się żyć normalnie, pracowałem zawodowo, realizowałem swoje plany, marzenia oraz hobby-wędkarstwo. "Życie czasem jednak pisze swój scenariusz". W 2018 r. miałem udar niedokrwienny móżdżku, co pogłębiło moją niepełnosprawność. W 2020 r. miałem zabieg kardiologiczny zamknięcia drożnego otworu owalnego (PFO) w przegrodzie międzyprzedsionkowej serca. Tylko poprzez leczenie i systematyczą rehabilitację mam szansę powrotu do normalnego funkcjonowania w moim życiu.

POMÓŻ MI WRÓCIĆ DO ZDROWIA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem FERENC, 10601 wspieracie mnie Państwo w codziennym funkcjonowaniu i dajecie nadzieję na lepsze jutro, za co serdecznie dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 3333

Ilość pobrań: 24

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!