Seweryn Nerć mieszka w Nowych Grochalach. Urodził się 38 tyg. ciąży 27.07.2017r. w Bytomiu. Już w brzuszku mamy przeszedł poważną operację zamknięcia przepukliny oponowo-rdzeniowej w odcinku lędzwiowo-krzyżowym. Operacja nie usuwa wady, łagodzi jedynie jej konsekwencje.

Seweryn zmaga się z pęcherzem neurogennym i niedowładem kończyn dolnych. Syn jest opóźniony ruchowo, jest cewnikowany co 3h, wymaga codziennej rehabilitacji. Jest pod stałą opieką poradni specjalistycznych m.in. neurologicznej, neurochirurgicznej, urologicznej, ortopedycznej, nefrologicznej, okulistycznej, rehabilitacji.

WSPOMÓŻ SEWERYNA W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% Swojego podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Nerć, 8923 wspomagasz leczenie, rehabilitację i codzienne funkcjonowanie naszego kochanego syna Seweryna. Dziękujemy, Seweryn z Rodzicami.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1388

Ilość pobrań: 15

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!