Witam wszystkich serdecznie. Mam na imię Seweryn. W dzieciństwie uległem wypadkowi samochodowemu, który doprowadził do paraliżu i od tej pory poruszam się na wózku inwalidzkim...

Witam wszystkich serdecznie. Mam na imię Seweryn. W dzieciństwie uległem wypadkowi samochodowemu, który doprowadził do paraliżu i od tej pory poruszam się na wózku inwalidzkim. Dzięki ciężkiej i regularnej rehabilitacji udało mi się odzyskać pewną niezależność i samowystarczalność. Niestety moja sytuacja finansowa nie pozwala mi na dalszą rehabilitację i zakup niezbędnego sprzętu rehabilitacyjnego, a to jest podstawą mojej egzystencji. Wiem, że przede mną wciąż jeszcze wiele pracy, abym mógł być w pełni samodzielny, spełniać marzenia i realizować pasje. Proszę o pomoc i dorzucenie swojej małej cegiełki, by pomóc mi w mojej drodze ku lepszemu życiu.

PROSZĘ POMÓŻ MI ODZYSKAĆ NIEZALEŻNOŚĆ W CODZIENNOŚCI

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Gierałt, 7165 pomagacie mi Państwo w codziennej walce o niezależność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 350

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!