Pomoc dla Seby to akcja, która ma na celu pomóc w życiu codziennym i walce z chorobą Sebastianowi Szostkowi. Jego życie zmieniło się w wieku 6 lat.

Wtedy dowiedzieliśmy się o chorobie jaką jest Dystrofia Mięśniowa Duchenne’a (zanik mięśni).W wieku 16 lat na wskutek poważnej infekcji i problemów z intubacją została wykonana tracheotomia. W tej chwili wymaga całodobowej opieki. Porusza się na wózku inwalidzkim. Jego oddech wspomaga respirator. Mimo wszelkich trudności stara się żyć i realizować marzenia. Ukończył policealne studium. Jedyną bronią w chorobie jest systematyczna rehabilitacja, żywienie, opieka.

Pomóż Sebastianowi w walce z chorobą!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Szostek, 6663 pomagacie mu w codziennym funkcjonowaniu. Wejdź na: facebook.com/pomocdlaseby


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 562

Ilość pobrań: 14

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!