Nazywam się Sebastian Oleksak. Mam 27 lat. We wrześniu 2019 r. uległem wypadkowi komunikacyjnemu, w wyniku którego doznałem urazu wielonarządowego, złamania kręgosłupa i miednicy. W jednej chwili stałem się osobą niepełnosprawną, mam porażone obie nogi i prawą rękę.

Obecnie jestem przykuty do łóżka, ale dzięki ciężkiej rehabilitacji wreszcie usiądę na wózku inwalidzkim. Przede mną długa droga, aby powrócić do pełnej sprawności. Pomimo tego nieszczęścia, które mnie spotkało, nie poddaje się. Chciałbym odzyskać dawne życie i zdrowie. Niestety koszty dalszego leczenia i rehabilitacji wymagają dużych nakładów finansowych.

PROSZĘ O WSPARCIE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Oleksak, 14319 wspieracie mnie w leczeniu i w codziennej rehabilitacji.

Bardzo dziękuję za pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2496

Ilość pobrań: 14

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!