Nazywam się Sebastian Lenartowicz. Mam 24 lata i jestem samotnym ojcem. W lipcu 2018r. zdiagnozowano u mnie nowotwór złośliwy - mięsaka podudzia prawego. Jedyną szansą na zatrzymanie choroby była amputacja nogi powyżej kolana.

Dzięki Waszej pomocy udało mi się sfinansować zakup protezy. Mając ją, moje życie wraca do normy i coraz mniej rzeczy stanowi dla mnie problem. Mogę znów cieszyć się życiem i zajmować się bez większych przeszkód moim 4 letnim Synkiem. Jednak to nie wszystko. Wiadomo, że części się zużywają i będą konieczne wymiany bądź naprawy. Konieczna jest też rehabilitacja, podczas której nauczę się w pełni korzystania z protezy.

Proszę o przekazanie 1%

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem LENARTOWICZ, 11457 wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu.

Dziękuję za okazaną pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 5410

Ilość pobrań: 17

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!