Witam, nazywam się Sebastian Błaszczyk i mam 35 lat. W 2009 r. założyłem rodzinę i zamieszkałem w Głogoczowie...

Witam, nazywam się Sebastian Błaszczyk i mam 35 lat. W 2009 r. założyłem rodzinę i zamieszkałem w Głogoczowie. Mam żonę i dwójkę dzieci. 23 czerwca 2016 r. uległem ciężkiemu wypadkowi – upadek z wysokości – doznając złamania kręgosłupa w odcinku piersiowym i szyjnym, urazu głowy, stłuczenia płuc, licznych złamań żeber, złamania lewego obojczyka i łopatki.W chwili obecnej cierpię na głęboki niedowład spastyczny kończyn dolnych. Poruszam się wyłącznie na wózku inwalidzkim. Cały ten okres czasu, od dnia wypadku do chwili obecnej jest dla mnie i moich najbliższych walką o uzyskanie przeze mnie jak największej sprawności i samodzielności.Mój stan zdrowia cały czas się poprawia, ale niezmiennie wymagam ciągłej i intensywnej rehabilitacji, co wiąże się z dużymi kosztami. Każdy dzień bez ćwiczeń, jest dla mnie dniem straconym.  Serdecznie dziękuję za każdą wpłatę.

WSPOMÓŻ MNIE W WALCE O SPRAWNOŚĆ

Możesz wspomóc mnie w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o samodzielność, przekazując 1% podatku lub dowolną darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Błaszczyk, 6566 .

Serdecznie dziękuję za każdą wpłatę.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 793

Ilość pobrań: 23

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!