Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Sabina Górecka

Mam na imię Sabina, mam 26 lat...

Mam na imię Sabina, mam 26 lat. Gdy miałam 17 lat, zachorowałam na SM. Początki choroby były dla mnie bardzo trudne, był to dla mnie szok, lecz walczyłam i nie poddawałam się. Wierzyłam, że będę mogła normalnie żyć. Skończyłam liceum, zdałam maturę i zaczęłam studia. Z czasem choroba zaczęła postępować. Od sześciu lat jestem niepełnosprawna. Potrzebuję całodobowej opieki, ponieważ jestem niewidoma i mam porażenie czterokończynowe. Przez cały czas mam ogromny ból mięśni, kości i spastyczność, która chwilami jest nie do zniesienia. Na chwilę obecną może mi pomóc i przynieść ulgę w cierpieniu jedynie kosztowna rehabilitacja. W Polsce lekarze nie są już w stanie mi pomóc. Dlatego mam nadzieję, że dzięki ludziom dobrej woli, będę mogła podjąć leczenie za granicą. Przez te wszystkie lata mojej choroby, moi rodzice z trudem, ale jakoś radzili sobie finansowo. Rok temu po długiej i ciężkiej chorobie zmarł mój tata. Od tego czasu nasza sytuacja finansowa znacznie się pogorszyła.Pomimo sytuacji, w której jestem, cały czas wierzę, że będę zdrowa. Walczę z bólem i nie poddaję się. Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję ludziom wielkiego serca.Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Górecka, 2589 wspieracie Państwo mój powrót do zdrowia. Dziękuję.

POMÓŻ MI WALCZYĆ!

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 3848
Ulotkę wygenerowano: 25
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Masz pytanie? Prześlij prośbę o kontakt:

Temat kontaktu *

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, a w przypadku wyrażenia przez Państwa dodatkowej zgody także w celach marketingowych i promocyjnych oraz statystycznych administratora danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się tutaj.

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a