Nazywam się Ryszarda Hajdukiewicz, mam 62 lata. Choruję na rzadką, nieuleczalną chorobę – ataksję rdzeniową móżdżkową...

Nazywam się Ryszarda Hajdukiewicz, mam 62 lata. Choruję na rzadką, nieuleczalną chorobę – ataksję rdzeniową móżdżkową. Choroba stopniowo i nieodwracalnie ogranicza moje funkcjonowanie. Choroba objawia się poprzez zaburzenia równowagi, chodu i mowy. Proste czynności dnia codziennego stają się coraz większym problemem. Ograniczyć i spowolnić postęp choroby można tylko poprzez systematyczną i specjalistyczną rehabilitację, która jest bardzo kosztowna.  Przekazując 1 % podatku  lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Hajdukiewicz, 8538 pomożecie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce z ciężką chorobą.Dziękuję i pozdrawiam.

POMÓŻ MI W WALCE Z MOJĄ CHOROBĄ!

Dziękuję i pozdrawiam.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 295

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!