Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Roman Janeczek

Witam !!! Nazywam się Roman Janeczek. W listopadzie 2013 roku doznałem zawału niedokrwiennego mózgu, w wyniku którego jestem obciążony głębokim niedowładem spastycznym prawej strony. W związku z tym jestem całkowicie niezdolny do pracy i zależny od osób trzecich...

 Witam !!!Nazywam się Roman Janeczek. W listopadzie 2013 roku doznałem zawału niedokrwiennego mózgu, w wyniku którego jestem obciążony głębokim niedowładem spastycznym prawej strony. W związku z tym jestem całkowicie niezdolny do pracy i zależny od osób trzecich. Moje życie całkowicie się zmieniło. Ponadto cierpię na nadciśnienie tętnicze, moje żyły udowe nogi prawej (tej niewładnej) są podatne na tworzenie się skrzeplin, a w kwietniu 2015 roku stwierdzono u mnie również polipy na żołądku.Kilka tygodni w Ośrodku Rehabilitacyjnym w Reptach w pewnym stopniu usprawniło moje ciało na tyle, że mogę się powoli poruszać podtrzymując się chodzika, jednakże moja prawa ręka w dalszym stopniu jest niewładna. Tak więc przed mną jeszcze długa rehabilitacja. Wierzę, że państwa pomoc pomoże mi zebrać środki finansowe na dalszą rehabilitacje oraz leki, które muszę codziennie zażywać. Zwracam się więc do wszystkich ludzi dobrego serca o wsparcie mojej ciężkiej pracy i starań mojej małżonki.  

POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Janeczek, 4344 pomagacie mi Państwo w powrocie do normalnego życia, którym cieszyłem się przed udarem. Z góry serdecznie dziękuję za pomoc!

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1562
Ulotkę wygenerowano: 19
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>