Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Roma Więcek

Romcia ma pięć miesięcy, a od trzech walczy z bardzo ciężką i bardzo rzadką chorobą - zespołem hemofagocytarnym. Roma jest cudownym dzieckiem, które niestety musi walczyć z tą rzadką chorobą...

Romcia ma pięć miesięcy, a od trzech walczy z bardzo ciężką i bardzo rzadką chorobą - zespołem hemofagocytarnym. Roma jest cudownym dzieckiem, które niestety musi walczyć z tą rzadką chorobą. Gdyby nie waleczność naszej małej wojowniczki, to mogłoby się skończyć tragicznie. Zespół hemofagocytarny to choroba szpiku, która sprawia, że ten źle funkcjonując, atakuje naszą kruszynę. Powoduje, że córka ma bardzo słabe wyniki krwi i często musi mieć przetaczaną krew. Złe krwinki mogą naciekać na narządy Romy powodując ich niewydolność. Na razie tego uniknęliśmy, dzięki świetnej opiece lekarskiej i leczeniu sterydami. Te bardzo jej pomagają w walce z chorobą, powodując zarazem zespół Cushinga. Roma poddawana jest również chemioterapii, która powoduje wiele strasznych skutków ubocznych, jednak i tym razem dziubas nasz mocno walczy i się nie daje.Czekamy, aż pojawi się dawca szpiku i Roma będzie gotowa do przeszczepu, który może pomóc w jej całkowitym wyleczeniu. Stan Romci mimo że jest stabilny zagraża jej życiu, dlatego walczymy z całych sił. Zbieramy na jej obecne i przyszłe leczenie po przeszczepie szpiku.Nasza rodzina wspiera się nawzajem, robimy wszystko, by było dobrze. Potrzebujemy jednak pomocy, przede wszystkim materialnej. Przed nami wydatki przekraczające nasze możliwości. Dlatego mimo, że trudno nam jest zwracać się o pomoc, prosimy o wsparcie. Za wszelką pomoc, za każde dobre słowo ogromnie dziękujemy.  

WSPOMÓŻ ROMĘ W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Więcek, 9816 pomagacie Państwo Romie w codziennym funkcjonowaniu.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1297
Ulotkę wygenerowano: 22
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>