Robert Słowikowski urodził się z dziecięcym porażeniem mózgowym w 1979 r. Cierpi również na spastyczność mięśni. Choroba zaważyła na życiu całej rodziny. Rozpoczęła się ciężka droga przez szpitale i turnusy rehabilitacyjne.

Całe swoje życie Robert spędza w domu. Jest całkowicie zdany na pomoc drugiego człowieka, nie porusza się, wymaga karmienia, ubierania i pielęgnowania. Dziś z powodu coraz słabszego kręgosłupa oraz warunków mieszkalnych (2 piętro w bloku bez windy) już nie może być wynoszony na spacery. Rehabilitacja i wszelkie konsultacje lekarskie wymagają wizyt prywatnych. Mimo tak trudnego położenia Robert jest bardzo pogodny i towarzyski, uwielbia słuchać muzyki, interesuje się sportem, szczególnie siatkówką.

POMÓŻ ROBERTOWI W WALCE O ZDROWIE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem SŁOWIKOWSKI, 11402 pomogliby Państwo Robertowi w walce z chorobą i codziennym funkcjonowaniu.

Z góry serdecznie dziękujemy.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1309

Ilość pobrań: 15

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!