Witam, Nazywam się Robert Jaskuła, mam 43 lata. Od 12-tu lat borykam się z różnymi chorobami, zdiagnozowano u mnie min. białaczkę oraz padaczką...

Witam,Nazywam się Robert Jaskuła, mam 43 lata. Od 12-tu lat borykam się z różnymi chorobami, zdiagnozowano u mnie min. białaczkę oraz padaczką. Od pierwszych miesięcy życia często chorowałem na zapalenie oskrzeli i płuc, co często kończyło się leczeniem w szpitalu i walką o życie. Okazało się, że mam astmę oskrzelową. Koszty związane z leczeniem są ogromne i  sam nie jestem w stanie pokryć wszystkich wydatków związanych z zakupem leków, dojazdami do lekarzy, dlatego proszę Państwa o pomoc.  

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Jaskuła, 8497 pomagacie mi Państwo w codziennej walce o zdrowie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 340

Ulotkę wygenerowano: 20

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!