Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Robert Faliszewski

Nazywam się Robert Faliszewski, mam 45 lat i mieszkam w Radomiu. Od dzieciństwa choruję na rdzeniowy zanik mięśni, choroba z upływem lat nieubłaganie postępuje. W wieku 25 lat posadziła mnie na wózku...

Nazywam się Robert Faliszewski, mam 45 lat i mieszkam w Radomiu. Od dzieciństwa choruję na rdzeniowy zanik mięśni, choroba z upływem lat nieubłaganie postępuje. W wieku 25 lat posadziła mnie na wózku. Przeszło 10 lat temu zaczęły dołączać choroby współistniejące: nadciśnienie, problemy ze wzrokiem, cukrzyca i dolegliwości bólowe oraz psychiczne wywołane codziennymi życiowymi trudnościami i poczuciem osamotnienia (byłem najmłodszy z 5-osobowej rodziny, we września ub. roku zostałem sam). Obecnie moje życie osładza moja ukochana żona Małgorzata. Żona jest dotknięta porażeniem mózgowym, a mimo to prawie staje na głowie, aby mi pomóc. Jej pogoda ducha, miłość oraz niezłomna wiara w Boga i ludzi nie pozwalają mi ostatecznie zwątpić i poddać się. Obydwoje jesteśmy pensjonariuszami jednego z radomskich Domów Pomocy Społecznej i potrzebujemy sporej pomocy osób trzecich, by normalnie i godnie żyć. Wszystko byłoby ok., gdyby nie braki finansowe. 70% naszego wspólnego miesięcznego dochodu pobiera DPS. Renty nasze nie są duże, a to co z nich zostaje, z trudnością wystarcza na podstawowe leki i inne zakupy. Potrzebuję pilnie wymiany akumulatorów do mojego wózka, żeby móc wyjechać do miasta w jakiejś sprawie. Żona ma do zrealizowania receptę na okulary. Wiosną i jesienią powinienem wziąć serię drogich zastrzyków. Potrzebuję też specjalistycznych badań i leczenia. Chcielibyśmy również wykupić sobie grób, bo nie mamy na kogo liczyć w tej sprawie. Oboje z żoną oszczędzamy na czym tylko się da, ale za wszystko musimy zapłacić sami.   

WSPOMÓŻ NAS W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowizny Fundacji Avalon z dopiskiem Faliszewski, 1351 pomagają Nam Państwo w codziennym egzystowaniu. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą wpłatę.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 86
Ulotkę wygenerowano: 3
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a