Nazywam się Robert Dąbrowski. Mam 42 lat. W 2016 r. z powodu silnego bólu kręgosłupa zaistniała konieczność ingerencji chirurgicznej. W wyniku dwóch operacji kręgosłupa doszło do uszkodzenia rdzenia kręgowego. Wylądowałem na wózku inwalidzkim.

Nie mam kontroli nad swoim ciałem od pasa w dół. Uczę się życia w tych nowych dla mnie warunkach ale jednocześnie dokładam wszelkich starań by wrócić do sprawności a przynajmniej by znowu móc poruszać się na własnych nogach. Rehabilitacja posiada większą skuteczność przy turnusie 10-12-tygodniowym. Koszt pełnego turnusu przewyższa możliwości finansowe moje i mojej rodziny, która dodatkowo od początku ponosi koszty leków i mojej codziennej rehabilitacji.

PROSZĘ O WSPARCIE W LECZENIU

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem DĄBROWSKI, 6526 wspieracie mnie w dalszej rehabilitacji.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1279

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!