Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Robert Cuter

Nazywam się Robert Cuter. Od pół roku zmagam się z paraliżem kończyn dolnych wskutek upadku z wysokości. Doznałem urazu wielomiejscowego i wielu uszkodzeń m.in. wątroby i śledziony...

Nazywam się . Od pół roku zmagam się z paraliżem kończyn dolnych wskutek upadku z wysokości. Doznałem urazu wielomiejscowego i wielu uszkodzeń m.in. wątroby i śledziony. Od tego momentu stałem się osobą niepełnosprawną.Wymagam usług rehabilitacyjnych, opiekuńczych i terapeutycznych. Potrzebuję też zaopatrywania się w przedmioty ortopedyczne, środki pomocnicze oraz pomoce techniczne ułatwiające funkcjonowanie. Wymagam stałej i długotrwałej opieki lub pomocy innej osoby. Niestety, nie dysponuję środkami finansowymi, które mogłyby mi to wszystko zapewnić. Do tej pory utrzymywałem się głównie z prac dorywczych, obecnie jestem niezdolny do pracy.Koszty leczenia, rehabilitacji i sprzętu są bardzo wysokie i nie zawsze refundowane. Intensywna i regularna rehabilitacja daje mi szansę, abym w przyszłości był bardziej samodzielny, natomiast każdy przestój to duży uszczerbek na moim zdrowiu. Przede mną również zakup specjalistycznego wózka oraz zlikwidowanie barier architektonicznych w moim domu rodzinnym, gdzie przebywam. Zwracam się do Państwa o pomoc w organizacji mojego życia na nowo.  

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Cuter, 9814 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i w walce o sprawność.

Robert Cuter

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 4810
Ulotkę wygenerowano: 22
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>