Mam 44 lata i czuję, że mój cały świat runął w gruzach. W maju tego roku, tuż przed moimi urodzinami zdiagnozowano u mnie złośliwego raka piersi. Diagnoza: rak naciekowy sutka.

Dość szybko, bo w lipcu 2020 przeszłam mastektomię, odjęto mi lewą pierś. Potem, po konsylium ustalono datę kolejnej operacji na 20.08.2020r. Tym razem by usunąć całkowicie węzły chłonne. Lekarze mają określić jaki będzie dalszy tok leczenia. Chemia, radioterapia, farmakoterapia hormonalna. I wiem, że sama nie dam rady. Dlatego, proszę Was o pomoc. Każda, nawet najmniejsza wpłata jest na wagę złota. Pozwoli mi przeżyć kolejne dni, i przeć do przodu ku życiu bez raka.

PMOŻ MI W WALCE O ZDROWIE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem WITKOWSKA,13803 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu i w walce o zdrowie


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2743

Ilość pobrań: 4

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!