Od sierpnia 2016 roku walczę z nowotworem złośliwym jelita grubego (IV stopień). Przeszłam cztery poważne oracje oraz cztery kursy chemioterapii, w tym udział w badaniach klinicznych w Hiszpanii.

Nie poddaję się i wierzę mocno, że dzięki postępowi medycyny jestem w stanie wygrać z chorobą. Niestety możliwości leczenia w ramach NFZ i dostęp do najnowszych leków w Polsce są mocno ograniczone. Dlatego muszę szukać pomocy za granicą (badania kliniczne) czy kupując w Polsce drogie leki nierefundowane. Liczę na Twoją pomoc i na Twój 1% na moje leczenie. Moją historię znajdziesz na http://kulakowska.eu

WSPOMÓŻ MNIE W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Kułakowska, 9090 pomagają mi Państwo w zmaganiach z chorobą oraz codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2033

Ulotkę wygenerowano: 9

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!