Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Remigiusz Kaczmarek

Proszę Was sercem, z wiarą w Wasza dobroć i empatię, o pomoc materialną dla mojego ukochanego syna REMIGIUSZA KACZMARKA...

MOI DRODZY !Proszę Was sercem, z wiarą w Wasza dobroć i empatię, o pomoc materialną dla mojego ukochanego syna REMIGIUSZA KACZMARKA. POMOC potrzebna na sfinansowanie budowy windy do wózka inwalidzkiego oraz na specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny. Dajcie mu radość bycia wśród Was, niech słońce też dla niego świeci, niech wiatr owiewa mu twarz, niech ma możliwość uśmiechnąć się do Was jak go spotkacie na spacerze.Oto w skrócie historia życia i choroby REMIKA. Remik urodził się w 1983 r. Remik jak każdy z nas bawił się, pracował, kochał to co robił, układał sobie życie. Niestety spokojne lata minęły, nadszedł 2013 rok, wszystko pękło jak bańka, zdiagnozowano u niego guza móżdżku... przeszedł skomplikowaną operację. Była radioterapia, kontrolne badania, wszystko niby grało. Rok 2016 to mnóstwo pobytów w szpitalu, badania genetyczne wykazały genetyczną chorobę Hiper von Linda'u. Jesień 2016 to koszmar, skomplikowane inwazyjne badania rdzenia kręgowego i mózgu, implementacja zastawki komorowo-otrzewnowej (ogólnie zmniejsza ciśnienie w mózgu i ucisku), październik 2016 udar rdzenia kręgowego i zapaść oddechowa. Ostatnio wypisany ze szpitala w grudniu 2016 z porażeniem cztero-kończynowym (niedowład) i wspomaganym oddychaniem za pomocą respiratora. Syn jest objęty programem Domowej Wentylacji Mechanicznej. REMIK w tej chwili "przykuty" jest do łóżka (tak już ponad rok). PROSZĘ WAS PRZYJACIELE... CZŁOWIEK WALCZĄCY o ŻYCIE DRUGIEGO CZŁOWIEKA DAJE ŚWIADECTWO SWEGO CZŁOWIECZEŃSTWA !POMÓŻCIE REMIKOWI w walce z chorobą oraz w codziennej egzystencji.DZIĘKUJĄC ZA WASZE SERCA I MIŁOSIERDZIE! POZDRAWIAM Z WIARĄ, NADZIEJĄ I MIŁOŚCIĄ  :)

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kaczmarek, 7422 albo wysyłając SMSa (szczegóły poniżej) pomagacie Państwo Remikowi w walce z chorobą oraz w codziennej egzystencji. 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1261
Ulotkę wygenerowano: 16
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>