Kilka lat temu Rafał był pełnym życia, zdolnym, pracowitym młodym człowiekiem. Świetnie grał na perkusji. Niestety, jego plany życiowe i marzenia legły w gruzach. Choroba Wilsona przykuła go do wózka inwalidzkiego.

Rafał nie chodzi, nie mówi, podwójnie widzi, ma silne skurcze kończyn, problemy z przełykaniem. Wymaga kosztownej terapii lekami, opieki i pomocy przez 24 godziny na dobę oraz ciągłej, bardzo kosztownej rehabilitacji. Życie Rafała teraz to wózek inwalidzki, leki i pożywienie podawane przez rurkę PEG w brzuchu oraz marzenie, żeby móc w miarę normalnie żyć.

POMÓŻ RAFAŁOWI W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Szczygielski,10837 wspieracie Rafała w codziennym funkcjonowaniu. Za wszelką okazaną pomoc BARDZO DZIĘKUJĘ!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 493

Ilość pobrań: 9

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!