Kochani Sebastian od urodzenia  nie widzi, nie mówi, nie chodzi w wyniku dziecięcego porażenia mózgowego...

Sebastian: Kochani Sebastian od urodzenia  nie widzi, nie mówi, nie chodzi w wyniku dziecięcego porażenia mózgowego. Syn wymaga intensywnej stałej rehabilitacji, aby utrwalać nabyte umiejętności w walce z chorobą i stawać się bardziej sprawnym by łatwiej funkcjonować w życiu codziennym. Pieniążki przekazywane przez Państwa będą wykorzystane  na turnusy rehabilitacyjne. Informacja o rehabilitacji jest na Facebooku "Pomoc dla Sebastiana": https://www.facebook.com/pomoc.dla.Sebastiana.Szajka/?fref=tsRafał: Witam, jestem tatą Sebastiana, od  2010 roku jestem inwalidą po ciężkim wypadku komunikacyjnym nie z mojej winy. Jestem po ośmiu operacjach ratujących mi życie: (zapalenie otrzewnej, sepsa) w wyniku tego wypadku sam wymagam rehabilitacji i drogich lekarstw. Bardzo byłbym wdzięczny za okazanie nam wsparcia w dążeniu do lepszej sprawności w codziennym zmaganiu się z naszą niepełnosprawnością.  

WSPOMÓŻ NAS W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Szajek, 6442 pomagacie nam Państwo w codziennej walce o sprawność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 389

Ilość pobrań: 31

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!