Mam na imię Rafał. Mam swój własny świat kręcących się elementów, liczb, planet, konstrukcji. Rzadko rozumiem relacje między ludźmi i boję się ich. Muszę poświęcić dużo czasu, aby nauczyć się żyć między Wami...

Mam na imię Rafał. Mam swój własny świat kręcących się elementów, liczb, planet, konstrukcji. Rzadko rozumiem relacje między ludźmi i boję się ich. Muszę poświęcić dużo czasu, aby nauczyć się żyć między Wami. Nie uznaję ogólnie przyjętych zasad, często wybucham złością, rzadko rozumiem dlaczego ktoś złości się na mnie. Jestem mało wrażliwy na ból, a jednocześnie jestem nadwrażliwy na dźwięki otaczającego mnie świata - słyszę trochę więcej. Nie potrafię słuchać ze zrozumieniem, reaguję nieadekwatnie do sytuacji. Potrzebuję duuuużo MIŁOŚCI, oraz wielu godzin terapii. Proszę o 1% podatku.  Dziękuję!

POMÓŻ MI W WALCE O SAMODZIELNOŚĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Pasik, 7144 pomagacie mi Państwo w codziennych zmaganiach.

Dziękuję!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 404

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!