Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Rafał Kacprzyk

Nazywam się Rafał Kacprzyk, od kilku lat walczę z chorobami różnego rodzaju, jestem pod stałą opieką wielu lekarzy specjalistów. Zdiagnozowano u mnie wielopoziomową dyskopatię kręgosłupa. Mam poważne problemy z prawym stawem kolanowym. W październiku 2019 zdiagnozowano nowotwór o niepewnym lub nieznanym charakterze jamy ustnej i narządów trawiennych.

Nie jestem w stanie normalnie funkcjonować i codziennie czynności sprawiają mi sporo trudu. Przede mną liczne konsultacje, leczenie i rehabilitacja. Niestety w ramach NFZ nie ma możliwości dofinansowania wszystkich moich potrzeb. W celu poprawienia mojego stanu zdrowia niezbędna jest kosztowna operacja, na którą mnie nie stać, a terminy w ramach NFZ są odległe dlatego zwracam się z prośbą o wsparcie.

Wasza pomoc jest dla mnie szansą na lepsze życie.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KACPRZYK, 11913 wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu i walce z chorobą.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1131
Ulotkę wygenerowano: 11
Ulotkę wysłano mailem: 0

Komentarze  

+28 #22 Ania 2020-04-21 14:40
Witaj Rafciu
Wszystkiego dobrego Ci Życzę Bardzo Dużo Zdrowia i szybkiego powrotu do Zdrowia . Ja Wszystkim znajomym co mogłam poprosiłam ich , aby przeznzczyli 1% podatku przeznzczyli , na Fundację Avalon , i tak od tego nie zbiednieją a wręcz przeciwnie przekażą na szczytny cel , i Wszyscy chcemy , żebyś jak najszybciej przeszedł tą Operację i musisz do nas wrócić, bo te spotkania są takie jałowe , w Tobie zawsze było tyle energi i wszystkie spontany wychodziły najlepiej. Jutro zadzwonię do Ciebie, to sobie porozmawiamy, duże Buziaki odemnie :-* ;-) :lol: :lol: pozdrowienia i musisz wie żyć , że się uda.
Cytować
+29 #21 Daniel z Rodziną 2020-04-19 14:39
Witaj Przyjacielu
Przepraszamy Ciebie, że tak późno składamy Ci spóźnione życzenia Świąteczne, przede wszystkim Bardzo Dużo Zdrowia, żeby wszystko się Tobie spełniło , żebyśmy wreszcie mogli się spotykać u nas czy u Ciebie, Tak jak kiedyś, na pewno zadzwonimi do Ciebie, to wtedy sobie porozmawiamy , dobrze że chociaż możemy rozmawiać , przez telefon , mam nadzieję , że jak już będzie można jeździć, to od razu się spotkamy , masz pozdrowienia od Żony i całusy dla wujka Rafała od dzieci :-* jeszcze raz wszystkiego dobrego i żebyś jak najszybciej, przeszedł tą Operację i żebyś wrócił do Zdrowia. Pozdrawiamy ;-) :-) ;-)
Cytować
+31 #20 czesław z Rodziną 2020-04-15 09:55
Witaj Przyjacielu
Dzisiaj wstał z grobu Zbawiciel ,Waszego świata Odkupiciel. Więc niech będzie koniec złemu i oddajmy hołd naszemu Alleluja , Alleluja !!! Dużo radości w dniach Świąt Wielkanocnych oraz udanego Dyngusa , oraz Dla Ciebie Bardzo Dużo Dużo - Zdrowia . Oraz oby ostatni raz były takie Święta , których Cały Świat na pewno Zapamięta go do Końca Życia .
Trzymaj się Przyjacielu , masz pozdrowienia od Całej Załogi i całusy od Dzieciaków i Mojej Żony , którą Znasz , Pamiętaj , że nikt nie zapomina o Tobie i Też w Święta Pomodliliśmy się w Twojej intencji .
Wiem , że Ci teraz jest trudno , zawsze byłeś w ruchu , Wszystkim pomagałeś w możliwościach jakie miałeś , i zawsze każdy mógł liczyć na Ciebie , nigdy nikomu nie odmówiłeś Pomocy , Miej Nadzieję , że już może niedługo się to wszystko skończy , przejdziesz tą operację i pomału , pójdzie dobrze .
Zadzwonimy do Ciebie to porozmawiamy .
Wszystkiego Dobrego :-) :-) :-)
Cytować
+31 #19 Daniel z Żoną 2020-03-20 08:51
Witamy Ciebie Rafał , co tam u Ciebie słychać , jak ostatnio ciebie widzieliśmy to wyglądasz , jak kościotrup , Uważaj jak ty jeżdzisz do Lekarzy , na tą Pandemię Koronawirusa , uważaj też na Lekarzy , bo nie którzy też są chorzy , a twoja odporność też jest , jaka jest , Dobrze że się zaszczepiłeś na szczepionki prawie wszystko w Szpitalu Tropikalnym w Gdyni , oraz oprócz też Szczepionka którą przepisała Ci twoja lekarz rodzinna , jak jeszcze nigdzie na Świecie nie było tej Pandemii , to też dużo czy Ci pomaga. Weż wreszczie poproś tych Państwa aby wreszcie utworzyli Ci stronę Helpuj.pl , przecież już wszystko im wysłałeś A w celu poprawienia twojego stanu Zdrowia jest Niezbędna Operacja , tyle że jest Bardzo Kosztowna i nie stać Ciebie na nią , My znajomych poprosiliśmy aby ten 1% podatku wpłacili lub przekazali darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem w Tytule Wpłaty : KACPRZYK,11913
Masz pozdrowienia i całusy od Naszej Całej Rodziny Trzymaj się. :-) :-) :-)
Cytować
+31 #18 Daniel z Żoną 2020-03-06 19:11
Witaj Rafał, co tam u ciebie słychać, z tego co dowiedzieliśmy się od Uli, to nie jest za dobrze z twoim zdrowiem, wiemy, że jest Ci potrzebna jak najszybciej ta operacja, na ten prawy staw cały kolanowy, wiemy że jest to bardzo poważna i bardzo kosztowna operacja. Ale ta operacja na początku by bardzo pomogła ci w codziennym życiu. Jak z tym helpuj. pl Avalon została już dodana do zbiórki pieniędzy na konto twojej operacji, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, to powiedz to pomożemy Ci w zrobieniu tej strony i na pewno Ci Państwo z Fundacji Avalon, pomogą Ci aby zrobić i wystawić tą stronę helpuj. pl Avalon. Pamiętaj, że jak coś Ci potrzebne jest to daj nam znać, masz pozdrowienia od dzieciaków i duże buziaki, trzymaj się i nie poddawaj, będzie dobrze pamiętaj. Pozdrawiamy Ciebie Serdecznie :-) :-* ;-)
Cytować
+31 #17 Magda i Ula 2020-02-16 14:40
Witamy Ciebie Rafale , głowa do góry , Fajnie ,że ta Fundacja gdzie jesteś Podopiecznym , zrobili helpuj.pl avalon , gdzie pomogłyśmy Ci Trochę w tej stronie , mamy nadzieję , że Fundacja Avalon , wszystko za akceptuje , całą napisaną Prawdę , wraz ze zdjęciami , które są , oraz cały opis twoich chorób i rehabilitację .
Także musimy poczekać , aż Fundacja zaakceptuję twoją prośbę i wstawi całą prośbę na stronie : Helpuj.pl avalon , gdzie wtedy szybciej , można znależć Ludzi i Firmy dobrej Woli , którzy wspomogą , Ciebie aby jak najszybciej wykonać ten pierwszy zabieg wraz z rehabilitacją , także dużo wtedy będzie pracy przed Tobą , ale na nas zawsze możesz Liczyć . Nigdy nie można się poddawać to są z resztą twoje słowa i pomagałeś Ludziom wszystkim Bezinteresownie , Teraz my czekamy z Tobą na Takich samych Ludzi i Firmy . Pozdrawiamy cię serdecznie i duże buziaki od nas na Farta :-* :-) ;-)
Cytować
+32 #16 Czesław 2020-02-06 09:45
Witaj Rafale , Nasz Przyjacielu , nie możesz się tak zamartwiać mocno , bo zobaczysz musi być dobrze , kiedyś ty pomagałeś Ludziom w potrzebach i nic za to nie chciałeś , tylko robiłeś to Bezinteresownie , My wszyscy jako z zakładu POLNORD , Prosimy Państwa Dobrej Woli , jak , możecie przekażcie ten 1% z PIT-u całorocznego ,tylko jak Wiem , że trzeba w tytule dopisać : Kacprzyk,11913.
Aby w Fundacji wiedzieli na kogo Subkonto mają przekazać te pieniądze , możecie Państwo też Licytować jego wystawione rzeczy na Licytacji , Charytatywni Allegro , Lub jak ktoś ma z Państwa lub
Firm , przeznaczyć jakąś część pieniążków , oczywiście Darowizna musi być dobrowolna z Państwa strony , ale Naszemu Przyjacielowi pomożecie Państwo Uzbierać te pieniądze na tą Operację , aby nie został Kaleką do Końca swoich Dni , wiem że jak Każdy z Państwa coś przeznaczy jakąś Darowiznę to Damy Radę Pomóc Rafałowi , i on też będzie znów chodził Uśmiechnięty , dzięki Państwu . Dziękuję :-) :-) :-)
Cytować
+36 #15 Magda i znajomi 2020-01-08 20:00
Witam
Kochani Ludzie , mamy do Was Wielką , Próśbę do Was , byliśmy dzisiaj u Rafała , powiemy Państwu , że Nasz Przyjaciel z powodu tych , chorób a ma ich kilka i naprawdę trzy są Bardzo Poważe , kiedyś biło od niego zawsze dobrą energią , pomagał , różnym Instytucjom , Hospicjom , PCK , dużo pomagał Dzieciom i biednym Rodziną , zawsze chodził uśmiechnięty , Wszystkich podtrzymywał na duchu , żeby można było, pokazać Państwu Wszystkie jego Podziękowania , Dyplomy i inne rzeczy od tych Instytucji to by stron i miejsca zabrakło , my jako jego znajomy Prosimy Państwa , abyście Pomogli mu Finansowo, pomogliśmy mu powystawiać na Licytację jego rzeczy i nasze które dostał od Nas w Darze , Mamy do Państwa też Wielką prośbę , że można przeznaczyć 1% z PIT-U Rocznego, powpłacać datki Finansowe na ile możecie , tylko trzeba zawsze Pamiętać , żeby w Tytule wpisywać: Kacprzyk,11913 .Żeby te pieniądze trafiały na jego Subkonto , Fundacji AVALON , gdzie na stronie jest konto , Pomóżcie
Cytować
+35 #14 Ula i dzieci 2020-01-06 13:47
Witam, Panie Rafale za odwiedziny, moje dzieci tak bardzo się ucieszyła jak Pan nas odwiedził .Ja Pana za pierwszym razem nie poznałam, jejku co te choroby robią z ludźmi , ale nikt tego nie zrozumie dopóki się samemu na własnej skórze nie przejdzie, widziałam po Panu Panie Rafale , że nie chciał Pan pokazać po sobie , że nie jest tak wesoło z Panem, ale nie chciałam za mocno poruszać tego tematu , ponieważ przyjechał Pan jak zwykle z łakociami i owocami dla dzieci i nie chciały Pana też tak , odstępować od Pana jak to już trochę minęło czasu , ale myślę, że następnym razem sobie dłużej porozmawiamy , bo my Panie Rafale , znów czekamy na odwiedziny Pana , proszę nic już tam nic nie kupować. Teraz to dla Pana każda złotówka jest bardzo Ważną na walkę z tymi chorobami, Jeszcze raz dziękujemy za odwiedziny i oczywiście, Czekamy na następne odwiedziny , przepraszam , że tak skromnie Pana przyjęliśmy, Ale to samo Życie. Dużo Bardzo Dużo Zdrowia. :sad: :sad: :-|
Cytować
+36 #13 Czesiu 2019-12-28 19:36
Witam Ciebie Rafale, Życzymy Ci z całą moją Rodzina bardzo ,Dużo , Dużo Zdrowia , abyś jak najszybciej uzbierał tą kwotę pieniędzy , żebyś przeszedł te operacje , jak najszybciej i wiadomo , że z powrotem wrócisz do nas z uśmiechem na ustach , oraz powróci do Ciebie cała energia jaką , miałeś przed tymi chorobami, Ale nie trać wiary , Ludzie zawsze nie są aż tak obojętni na kogoś , cierpienie ludzkie i każda jaką kolwiek pomoc finansową , może uzbierać się tak szybko , że nawet nie będziesz wiedział kiedy, czego życzymy Ci Wszyscy z Całego Serca :-) , Życzymy Ci też Szczęśliwego Nowego Roku, oby był lepszy niż ten który się kończy , pamiętaj że tyle ile możemy Ci pomóc to robimy to , rozmawiamy też ze znajomymi, aby też wspomogli jak tylko mogą , jest też możliwość, że ludzie dobrej Woli , przekażą ten 1% z PIT-U , co dużo też by pomogło , jeszcze raz wszystkiego dobrego na ten Nowy Rok , no i , że nasz odwiedzasz Pozdrowienia :D :lol: ;-) .
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>