Mam na imię Rafał. Od ponad 2 lat poruszam się na wózku inwalidzkim. Miałem bardzo poważny wypadek w wyniku którego złamałem kręgosłup i uszkodziłem rdzeń...

Mam na imię Rafał. Od ponad 2 lat poruszam się na wózku inwalidzkim. Miałem bardzo poważny wypadek w wyniku którego złamałem kręgosłup i uszkodziłem rdzeń.Każdy dzień wymaga ode mnie wiele trudu. Dla każdego zdrowego człowieka podstawowe czynności są rutyną, a dla mnie to nie lada wyczyn, codzienna toaleta i ubranie zabierają dużo czasu. Od 2 lat rehabilituje się i walczę o sprawność by w końcu stanąć na nogi. Niedawno znalazłem informacje o rehabilitacji na egzoszkielecie. To dla mnie duża szansa, która wiąże się z ogromnymi kosztami. Nigdy nikogo nie prosiłem o pomoc, zawsze starałem się sam utrzymać swoją rodzinę jednak rehabilitacja wymaga dużych środków, dlatego teraz proszę Państwa o wsparcie.Moim marzeniem jest tylko jedno stanąć na nogi i wyjść z żoną i dziećmi na zwykły spacer. Dlatego proszę ludzi dobrej woli którzy chcą pomóc w walce o sprawność o 1%  

WSPOMÓŻ MNIE W WALCE O SPRAWNOŚĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Janiszewski, 8428 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz walkę o moje lepsze jutro. 


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 452

Ilość pobrań: 20

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!