Witam, nazywam się Górecki Rafał. Choruję od ponad 30 lat na zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa (ZZSK), choroba doprowadziła, że  potrzebuję do pomocy osoby trzeciej w wykonywaniu podstawowych czynności życiowych. Samo ubranie się jest dla mnie nie lada wyczynem...

Witam, nazywam się Górecki Rafał.Choruję od ponad 30 lat na zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa (ZZSK), choroba doprowadziła, że  potrzebuję do pomocy osoby trzeciej w wykonywaniu podstawowych czynności życiowych. Samo ubranie się jest dla mnie nie lada wyczynem.Dwa zawały jakie przeszedłem osłabiły mi serce i doszło utrwalonego napadowego migotania przedsionków. Jestem osobą samotną, a renta nie wystarcza na wszystkie potrzebne rzeczy: leki, rehabilitację, żywność, ubrania i podstawowe środki życia codziennego.  Z całego serca wszystkim dziękuję. Rafał

PROSZĘ O POMOC W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę  Fundacji Avalon z dopiskiem Górecki, 6037 pomagacie mi przeżyć każdy kolejny dzień. Wspieracie mnie w walce o zdrowie oraz w codziennym funkcjonowaniu.

Z całego serca wszystkim dziękuję. Rafał


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 721

Ilość pobrań: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!