Nazywam się Rafał Gadzała, mam 27 lat, pochodzę z Krosna, aktualnie mieszkam we Wrocławiu. Na skutek wypadku, który miał miejsce w czerwcu 2017 r straciłem obie nogi. Urazy zmiażdżeniowe obejmujące liczne okolice kończyn...

Nazywam się Rafał Gadzała, mam 27 lat, pochodzę z Krosna, aktualnie mieszkam we Wrocławiu. Na skutek wypadku, który miał miejsce w czerwcu 2017 r straciłem obie nogi. Urazy zmiażdżeniowe obejmujące liczne okolice kończyn dolnych wywołały konieczność dokonania urazowej amputacji na poziomie miedzy stawek kolanowym a stawem skokowym. Przeszedłem długą hospitalizacje ze względu na powikłania i szereg zabiegów operacyjnych, w tym kolejne reamputacje obu podudzi. Jeszcze do niedawna cieszyłem się życiem, prowadziłem aktywne życie rodzinne, uprawiałem sport, podróżowałem. W jednym momencie życie, plany na przyszłość moje, narzeczonej i dziecka legły w gruzach. Czeka mnie długa rehabilitacja, bardzo kosztowne protezy, walka o powrót do sprawności  i samodzielności, do tego potrzebuję uzbierać środki finansowe.Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie w powrocie do zdrowia i samodzielności.  

PROSZĘ O POMOC W WALCE O SPRAWNOŚĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Gadzała, 8132 pomagacie mi Państwo w walce o sprawność oraz w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1649

Ulotkę wygenerowano: 32

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!