Raduś ma 4,5 roczku, w październiku 2015 została u niego zdiagnozowana cukrzyca typu I. Jest to choroba, z którą można żyć… jednak wiąże się z ciągłym mierzeniem cukru, podawaniem insuliny, stosowaniem specjalnej diety, przeliczonej na wymienniki węglowodanowe...

Raduś ma 4,5 roczku, w październiku 2015 została u niego zdiagnozowana cukrzyca typu I. Jest to choroba, z którą można żyć… jednak wiąże się z ciągłym mierzeniem cukru, podawaniem insuliny, stosowaniem specjalnej diety, przeliczonej na wymienniki węglowodanowe. U tak małego dziecka zachowanie prawidłowego poziomu glikemii jest bardzo trudne. Na przestrzeni lat może wiązać się to z poważnymi powikłaniami, gdyż niestety cukrzyca, to wyjątkowo podstępna choroba, która latami wydaje się „uśpiona”, by później zaatakować ze zdwojoną siłą. W tym roku Raduś wyposażony został w osobistą pompę insulinową. Jednak osprzęt do niej, a przede wszystkim sensory, dzięki którym możemy  monitorować przez 24 godziny na dobę poziom cukru bez konieczności ciągłego nakłuwania  i tak zbolałych paluszków, są drogie.  Mamy nadzieję, że dzięki pomocy jaką od Państwa otrzymamy w postaci 1% podatku będziemy mogli sobie na nie pozwolić. Z góry dziękuję za wszelką okazałą nam pomoc!   

WSPOMÓŻ RADUSIA W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Wieczorek, 5258 pomagacie Państwo Radusiowi w codziennej walce z chorobą.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 511

Ilość pobrań: 26

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!