Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Radosław Wieczorek

Raduś ma 4,5 roczku, w październiku 2015 została u niego zdiagnozowana cukrzyca typu I. Jest to choroba, z którą można żyć… jednak wiąże się z ciągłym mierzeniem cukru, podawaniem insuliny, stosowaniem specjalnej diety, przeliczonej na wymienniki węglowodanowe...

Raduś ma 4,5 roczku, w październiku 2015 została u niego zdiagnozowana cukrzyca typu I. Jest to choroba, z którą można żyć… jednak wiąże się z ciągłym mierzeniem cukru, podawaniem insuliny, stosowaniem specjalnej diety, przeliczonej na wymienniki węglowodanowe. U tak małego dziecka zachowanie prawidłowego poziomu glikemii jest bardzo trudne. Na przestrzeni lat może wiązać się to z poważnymi powikłaniami, gdyż niestety cukrzyca, to wyjątkowo podstępna choroba, która latami wydaje się „uśpiona”, by później zaatakować ze zdwojoną siłą. W tym roku Raduś wyposażony został w osobistą pompę insulinową. Jednak osprzęt do niej, a przede wszystkim sensory, dzięki którym możemy  monitorować przez 24 godziny na dobę poziom cukru bez konieczności ciągłego nakłuwania  i tak zbolałych paluszków, są drogie.  Mamy nadzieję, że dzięki pomocy jaką od Państwa otrzymamy w postaci 1% podatku będziemy mogli sobie na nie pozwolić. Z góry dziękuję za wszelką okazałą nam pomoc!   

WSPOMÓŻ RADUSIA W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Wieczorek, 5258 pomagacie Państwo Radusiowi w codziennej walce z chorobą.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 396
Ulotkę wygenerowano: 23
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>