Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Przemysław Wrzeszcz

Nazywam się Przemysław Wrzeszcz. Urodziłem się w 1972r. Od wczesnego dzieciństwa cierpię na MPD czterokończynowe. Z wiekiem schorzeń przybywa.

Obecnie mam także niewydolność nerek, nadciśnienie oraz kłopoty z układem trawiennym. Często wałczę z silnymi bólami. Mimo tych wszystkich dolegliwości staram się cieszyć życiem. W mojej duszy zawsze grała muzyka, a głowa była pełna marzeń. Mam bardzo dobry słuch muzyczny. Komponuję, piszę teksty. Marze o wydaniu własnej płyty oraz o niewielkiej choćby samodzielności. Niestety wymagam całodobowej opieki, co wiąże się z dużymi kosztami.

PROSZĘ O WSPARCIE W WALCE Z CODZIENNYMI ZMAGANIAMI

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem WRZESZCZ, 2244 wspieracie Państwo mnie w codziennym funkcjonowaniu i powrocie do zdrowia.

Serdecznie dziękuję.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1224
Ulotkę wygenerowano: 12
Ulotkę wysłano mailem: 0

Komentarze  

+2 #2 Katia Roman-Trzaska 2018-09-17 21:47
Szanowny Panie, słyszeliśmy jak Pan gra. Ja i moi synowie byliśmy pod wrażeniem. Proszę grać jak najwiecej!
Pozdrawiamy serdecznie,
Katia Roman-Trzaska
Z Jeremim i Mikołajem
Cytować
+1 #1 Anna 2016-04-16 22:53
Niesamowite było Pana spotkać przypadkowo na warszawskiej ulicy. Mega pozytywnie i budująco, przesympatyczny człowiek, dzień staje się od razu lepszy :-)
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Masz pytanie? Prześlij prośbę o kontakt:

Temat kontaktu *

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, a w przypadku wyrażenia przez Państwa dodatkowej zgody także w celach marketingowych i promocyjnych oraz statystycznych administratora danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się tutaj.

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a