Dzień dobry, nazywam się Przemysław Sucherek. Choruję na Wrodzoną łamliwość kości. Choroba ta cechuje się między innymi dużą ilością powracających złamań...

Dzień dobry, nazywam się Przemysław Sucherek. Choruję na Wrodzoną łamliwość kości. Choroba ta cechuje się między innymi dużą ilością powracających złamań. Przez liczne złamania kości ulegają deformacjom, skrzywieniu, skróceniu. Dzięki żmudnej i długotrwałej rehabilitacji połączonej z hospitalizacją oraz kilku operacjom udało mi się podnieść swoją sprawność fizyczną na tyle, że obecnie poruszam się przy pomocy wózka inwalidzkiego oraz kul. Pozwoliło mi to w pewien sposób bardziej się usamodzielnić i mimo ciężkiej choroby aktywnie uczestniczyć w życiu codziennym...Jednak aby nie utracić tego co udało się wypracować przez lata konieczna jest dalsza specjalistyczna rehabilitacja wspomagana przez wykwalifikowanych rehabilitantów oraz sprzęt specjalnie do tego przeznaczony. Obecnie jednak koszty tego wszystkiego znacznie przewyższają mój domowy budżet. Dlatego zwracam się do ludzi dobrej woli, firm o wsparcie finansowe. Przekazując 1% podatku sprawią Państwo, że wszystko co osiągnąłem do tej pory nie zostanie zaprzepaszczone.

WSPOMÓŻ MNIE W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Sucherek, 6295 pomagacie mi Państwo w moich codziennych zmaganiach.

 


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1299

Ilość pobrań: 24

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!