Przemek jest naszym kolegą ze szkoły, studiów, pracy. Ma 25 lat, studiuje biotechnologię na UW i Inżynierię Środowiska na SGGW. We wrześniu 2018 r. uległ poważnemu wypadkowi - ma uszkodzony rdzeń kręgowy.

W rezultacie Przemek został niemal całkowicie sparaliżowany. Obecnie znajduje się pod opieką specjalistów z ośrodka rehabilitacji Leonardi nieopodal Konstancina-Jeziorny, gdzie intensywnie ćwiczy. Przez ostatni rok tytanicznym wysiłkiem dokonał postępów: rusza obiema rękami, wzmacnia mięśnie brzucha i grzbietu oraz ćwiczy pozycje siedzącą bez podporu. Walczy również o uruchomienie dłoni. Przemek nie poddaje się - ciężko pracuje by odzyskać samodzielność, nigdy nie opuszcza go pogoda ducha i poczucie humoru. Bardzo prosimy Was o pomoc.

RAZEM POSTAWMY PRZEMKA NA NOGI!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem GRYCZKA, 10577 pomagacie Przemkowi w powrocie do zdrowia i codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 6777

Ilość pobrań: 32

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!