Jeżeli jeszcze nie zdecydowali Państwo na jaki cel przeznaczyć 1% podatku, bardzo proszę o wsparcie mojego męża, Przemysława Biegańskiego...

Jeżeli jeszcze nie zdecydowali Państwo na jaki cel przeznaczyć 1% podatku, bardzo proszę o wsparcie mojego męża, Przemysława Biegańskiego.Na skutek bardzo pechowego wypadku doszło u Przemka do urazu czaszkowo – mózgowego. Zdiagnozowano uszkodzenie płatów czołowych mózgu, co w zasadzie wykluczało  jego samodzielne życie i pracę. Wymagał stałej opieki, leczenia i rehabilitacji, które dawały mu tylko niewielką szansę na powrót do rzeczywistości.Przemek – do niedawna okaz zdrowia, osoba wesoła, dowcipna, ciekawa życia, pełna pomysłów – z dnia na dzień stał się innym człowiekiem. Ale jednak człowiekiem… Bo gdzieś, głęboko w sobie, zdecydował się walczyć o swoją prawdziwą normalność. Dzięki jego determinacji, dzięki pomocy rodziny, osób bliskich ale też często nieznajomych, dzięki niezwykłej pracy niektórych lekarzy i terapeutów, dzięki WAM Przemek w ciągu tego roku zrobił wielki postęp. Dużo pracy jeszcze przed nim ale osiągnięcie tego prawdziwego celu teraz jest realne i prawdopodobne. Pomóż mi odzyskać męża, córce – ojca, a jemu – dawne życie. To jest możliwe…  

WSPOMÓŻ NAS W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Biegański, 6947 pomagają Państwo Przemkowi w walce z chorobą.Będę wdzięczna za KAŻDĄ pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1589

Ilość pobrań: 20

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!