Jestem Przemek, mam 39 lat. W wieku 29 lat w grudniu 2008 r. przeszedłem operację resekcji guza śródrdzeniowego na odcinku Th1-Th5. Od tego czasu poruszam się na wózku inwalidzkim, mam niedowład kończyn dolnych.

Przez kilka lat, niemalże doskonale, radziłem sobie z trudami codziennego funkcjonowania. Niestety na początku 2016 r. podupadłem na zdrowiu, porobiły mi się głębokie odleżyny, wystąpiła silna anemia, przykurcze kończyn dolnych. Po ponad rocznych zmaganiach lekarzy zostałem wypisany ze szpitala i kontynuuję leczenie w warunkach domowych, jednak wydatki na leki, opatrunki jak i zabiegi pozwalające zniwelować przykurcze, znacznie obciążają dochody mojej rodziny.

POMÓŻ MI W WALCE O POWRÓT DO SAMODZIELNOŚCI

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem BARYŃ, 10891 pomagacie mi Państwo w powrocie do zdrowia.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 158

Ilość pobrań: 16

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!