Przemek urodził się 22 października 2006r. z wadą genetyczną - Zespołem Downa i od pierwszych dni swego życia wymaga stałej opieki lekarzy specjalistów i rehabilitacji...

Przemek urodził się 22 października 2006r. z wadą genetyczną - Zespołem Downa i od pierwszych dni swego życia wymaga stałej opieki lekarzy specjalistów i rehabilitacji. Ciężka wspólna praca daje wspaniałe rezultaty, co nas bardzo cieszy. Jest bardzo wesołym, energicznym, pełnym miłości i czułości chłopcem, która potrafi cieszyć się życiem. Bardzo lubi poznawać świat który go otacza, zwłaszcza wyjazdy w pobliskie góry. Od siedmiu lat troszczy się o swego przyjaciela Czesława, kota który odwzajemnia mu swą miłość i oddanie.Będziemy wdzięczni za Państwa wsparcie i pomoc w rozwoju naszego dziecka.  

WESPRZYJ CODZIENNE FUNKCJONOWANIE PRZEMKA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Banaszewski, 6779 pomagacie nam Państwo w codziennych zmaganiach o lepsze jutro dla naszego Syna.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 522

Ilość pobrań: 27

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!