Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Pola Moszczyńska

Nazywam się Pola, dla przyjaciół 'Polita'. Jestem 2,5-letnią miłośniczką avocado, flamenco i jedzenia piasku. Urodziłam się w formie olimpijskiej oczywiście! Po kilku miesiącach życia neurolog stwierdził, że mam asymetrię i zbyt niskie napięcie mięśniowe...

Nazywam się Pola, dla przyjaciół 'Polita'. Jestem 2,5-letnią miłośniczką avocado, flamenco i jedzenia piasku. Urodziłam się w formie olimpijskiej oczywiście! Po kilku miesiącach życia neurolog stwierdził, że mam asymetrię i zbyt niskie napięcie mięśniowe. Aby uspokoić swoich Rodziców w wieku 6 miesięcy zgodziłam się na rehabilitację (metodą Bobath, później Voyta). Cały czas chodzę na korepetycje u neurologopedy. Ale wszyscy wokół wciąż swoje, że za wolno robię postępy, że to atypowe zaburzenia rozwoju psychoruchowego. Ostatnio, dla świętego spokoju zrobiłam sobie kilka zdjęć: rezonans mózgu, EEG, screening chorób metabolicznych, diagnostykę genetyczną (w kierunku zespołu Reta), USG żył i tętnic. W związku z tym, że jestem fotogeniczna, zdjęcia wyszły przepięknie, co wprawiło wszystkich w zdziwienie - a czemu tu się dziwić?Aby nadrobić zaległości rozwojowe pozostało mi zatem jedno - intensywna rehabilitacja. Dlatego też zapisałam się dodatkowo na terapię w wodzie, integrację sensoryczną (wiem, trudne słowa), masaż pobudzający czucie głębokie. Niestety, te aktywności przekraczają możliwości finansowe moich Staruszków, będę zatem bardzo wdzięczna za pomoc.PS. Pozdrowienia ode mnie i Pani Świnki.  

POMÓŻ MI W PRAWIDŁOWYM ROZWOJU

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Moszczyńska, 4822, wspomagasz mnie w codziennych zmaganiach.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 224
Ulotkę wygenerowano: 8
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a