Witamy wszystkich w Nowym roku! Zbliża się czas rozliczania pitów. Z całego serca dziękujemy za przekazanie 1% w ubiegłym roku, który jest już za nami zamknięty. Natomiast przed nami kolejny, z wieloma niewiadomymi.

Przed nami radioterapia, bardzo trudny etap leczenia, nie wiemy co przyniesie. Następnie czeka nas długa rehabilitacja neurologopedyczna, nauka jedzenia i wiele innych konsultacji badań i obowiązków a co za tym idzie wydatków dlatego prosimy was o pomoc, jeśli nie macie jeszcze celu, możecie przekazać to naszej ukochanej twardzielce Poli, która swoim uśmiechem zawsze wszystko wynagradza.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Aniszewska, 10761 pomagacie mi w walce z chorobą i codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 9707

Ilość pobrań: 55

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!